4. Zahrádka EN

Komfortní místo pro dva rybáře. Místo s největší možností odchytit migrující ryby, protože Zahrádky sousedí s celkem třemi sektory a její sektor zasahuje až k malému ostrovu.

  • Price 900 Kč/24h registered LK Baits customers 800 Kč)
  • Optimal number of anglers
  • Swim area 2 ha
Book

Jakákoliv změna počasí, vysoká aktivita udává rybu do pohybu a Zahrádka (bývalá čtyřka) je pro tyto chvíle jako stvořená.

Na tomto místě doporučujeme chytat tzv. plošným chytáním, kdy rozmístíte pruty tak, abyste co nejvíce využili plochu a měli šanci odchytit rybu v pohybu. Velmi lukrativními místy jsou přibřežní partie podél rákosových polí a z těchto míst se pravidelně chytají trofejní kapři, kteří se zdržují hned za první hranou v trávě, kvůli bohatému výskytu přirozené potravy. Návštěvníci nám v okolí místa čas od času zasadili kytky, ovocné keře a tak se stalo zvykem, že rybáři s sebou příváží něco ze své zahrádky a můžou na místě nebo v jeho blízkosti, zanechat svou stopu.

Pokud se ryba při záběru zastaví, většinou je “zaparkovaná” za muldou – lavicí a doporučujeme za rybu nebrat a nechat ji klid znovu vyjet na volnou vodu, abyste mohli znovu zdolávat a rybu následně podebrat.

Doprovod- nerybář 100Kč/24hodin.

Do you want to fish this swim?

Book

Or try Choose a different swim.

Or call us directly and we will help you with the reservation

(+420) 778 077 117 (Mon - Fri 8 - 16 h)

Free terms Zahrádka EN

V současné době nejsou žádné volné termíny k dispozici.