O revíru

Sahara je veřejnou klubovou vodou LK Baits – Lukáš Krása, kde hospodaří Rybářství Sahara s.r.o.

Sahara je tak trochu jíný soukromý revír v České republice, ale i v Evropě. Valná většina obsádky kaprů je produkována a pečlivě vybírána z vlastního odchovu a to od samého plůdku. Více jak polovina ryb se „narodila“ právě na Sahaře. Rybářství Sahara se skládá z několika rybochovů, ale hlavním revírem je Velká Sahara, která se rozprostírá na více jak 20 ha a kde plave nejvíce forem kaprů v Evropě. Můžete zde ulovit více jak 20 čistých linií kaprů, ale tou nejvyhledávanější je tzv. Saharský plnokrevník (lysošupináči, řádkáči).

V revíru se nachází několik senzačních řádkáčů přes 20 kg a jeden klenot jménem Anglán, který patří možná mezi největšího řádkáče v naší zemi. V revíru se nachází několik desítek kaprů 28-33 kg, ale to rozhodně není prioritou revíru Sahara. Vedle kaprů se Sahara může pochlubit obřími amury 25 – 30 kg, cejny 60 – 80 cm a kapry s netradičním zbarvením.

Jako návnadu doporučujeme krmné boilies Sahara EKO, které bylo vyvinuto právě pro zlepšení zdravotního stavu ryb a obsahuje i podpůrné složky k posílení imunity ryb, podpoře zdravotního stavu ryb a růstu. Boilies/Pelety Sahara EKO je postaveno výhradně z přírodních produktů bez přídavku aromat, barviv a dalších látek. S tímto druhem krmiva jsou ryby odkrmovány od plůdku a taktéž po celý rok přikrmovány na revíru, proto jej dobře přijímají. Návnada je k dostání v rybářských potřebách LK Baits v Přelouči nebo na revíru k okamžitému použití. Pro případ potřeby volejte prosím správce.

U hospodáře revíru je možné zarezervovat celý revír pro klubové nebo firemní chytání, nebo dlouhodobou rezervaci místa.

Pročtěte si a dodržujte naše pravidla

Rybářský řád platný pro revír Sahara 951 053 pro rok 2024

  • vlastní odchov
  • prodej trofejních ryb
  • plocha více jak 20 ha
  • více jak 20 čistých linií kaprů
  • kapři s netradičním zbarvením a s váhou až 33 kg
  • obří amuři (25 – 30 kg)
  • cejni (60 – 80 cm)

Sahara rozhodně nepatří mezi jednoduché rybářské revíry, ale každý úlovek je originál! Těšíme se na Vás.

Rybářské potřeby LK Baits

Navštívit e-shop

Zprávy a fotky od vody